20 september 2020 15:30
En dan voor nu (voorlopig) de laatste nieuwe sponsor voor het eerste elftal van de zondag. De negende wel te verstaan en dat is een prachtig aantal bedrijven die zich aan ons team (en FVC) hebben verbonden. Het is haring- en zeevisgroothandel Stoelwinder uit Leeuwarden die hun naam en logo langs het hoofdveld hebben laten plaatsen. Met trots presenteert het team deze sponsor en bedankt alle sponsoren voor hun steun.
De firma Stoelwinder levert haring, zeevis en schaaldieren als groothandel aan bedrijven in Leeuwarden en omstreken. Het bedrijf bestaat al 56 jaar en dat zegt eigenlijk al genoeg over de kwaliteit die het bedrijf levert aan haar klanten.
Op de foto René Stoelwinder met (natuurlijk) eerste elftal speler Robin Hollander.
21-06 "Ja, dit is een goed stel hoor"
21-05 Sponsoren steunen opnieuw FVC 2
11-03 CBOX Containers verbindt zich als nieuwe sponsor aan FVC!
09-02 Brandsma Koffie nieuwe sponsor van FVC
16-12 Nieuwe shirtsponsors FVC 45+2
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.