Wedstrijden

Plattegrond voetbalvelden Sportpark Wiarda
Klik op de afbeelding hieronder voor een grotere versie

Plattegrond voetbalvelden Wiarda
Datum Tijd Thuis Uit Info
29 okt 20:00 zvv Borger 1 (zaal) FVC 1 (zaal)
3 nov 19:00 FVC 1 (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje 2 (zaal)
31 okt 14:00 FVC 1 (zon) SC Stadspark 1 (zon)
30 okt 14:30 Irnsum 1 FVC 1
30 okt 16:00 Blauw Wit '34 6 FVC 2
31 okt 11:15 FVC 2 (zon) Read Swart 3 (zon)
28 okt 20:00 Blauw Wit '34 5 (zaal) FVC 3 (zaal)
30 okt 12:30 FVC JO19-1 S.C. Stiens JO19-1
30 okt 14:30 FVC JO17-1 SJO Broekster Walden JO17-1
30 okt 10:30 VC Trynwalden JO17-2 FVC JO17-2
30 okt 10:30 FVC JO16-1 Urk JO16-1
30 okt 10:15 SJO Coendersborg JO14-1JM FVC JO14-1
30 okt 12:45 FVC JO14-2 SJO Arum/Stormvogels '64 JO14-1
30 okt 9:00 FVC JO13-1 Ouwe Syl JO13-1
30 okt 11:15 FVC JO12-1 SJO DFC JO12-1
30 okt 9:45 FVC JO11-1 Balk JO11-1
30 okt 8:30 Blauw Wit '34 JO11-4 FVC JO11-2
30 okt 11:15 FVC JO11-3 LAC Frisia 1883 JO11-3
30 okt 10:30 Blauw Wit '34 JO10-2 FVC JO10-1
30 okt 10:00 FVC JO10-2 SDS JO10-1
30 okt 11:30 Drachtster Boys JO10-4 FVC JO10-3
30 okt 9:30 Blauw Wit '34 JO9-2 FVC JO9-1
30 okt 9:00 FVC JO9-2 Blauw Wit '34 JO9-5
30 okt 9:00 Leeuwarder Zwaluwen JO8-1 FVC JO8-1
30 okt 10:30 Zwaagwesteinde JO8-1 FVC JO8-2
30 okt 9:00 FVC JO8-3 SJO Warga WWS JO8-1JM
30 okt 10:00 FVC JO8-4 Oerterp JO8-1
30 okt 9:10 FVC JO7-1 SJO Feanstars JO7-1
30 okt 9:20 FC Burgum JO7-3 FVC JO7-1
30 okt 9:00 FVC JO7-1 Zwaagwesteinde JO7-1
30 okt 9:20 FVC JO7-2 SJO DFC JO7-1
30 okt 9:10 Ouwe Syl JO7-1 FVC JO7-2
30 okt 9:00 FC Birdaard JO7-1 FVC JO7-2
30 okt 9:00 FVC JO7-3 V.V. Heerenveen JO7-6
30 okt 9:10 V.V. Heerenveen JO7-5 FVC JO7-3
30 okt 9:20 FVC JO7-3 SC Joure JO7-2
31 okt 9:00 Keepersschool Boscolo Keepersschool Boscolo
30 okt 9:00 SC Joure JO7-2 V.V. Heerenveen JO7-5
30 okt 9:20 V.V. Heerenveen JO7-6 V.V. Heerenveen JO7-5
30 okt 9:10 SC Joure JO7-2 V.V. Heerenveen JO7-6
31 okt 10:00 Voetbalschool Doelbewust Voetbalschool Doelbewust
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!