Wedstrijden - FVC

Wedstrijden

Wedstrijden

Plattegrond voetbalvelden Sportpark Wiarda
Klik op de afbeelding hieronder voor een grotere versie

Plattegrond voetbalvelden Wiarda
Datum Tijd Thuis Uit Info
11 feb 14:30 Groningen 1 FVC 1
18 mrt 17:00 FVC 1 Gorecht 1
4 mrt 17:00 FVC 1 vv Winsum 1
11 mrt 15:00 Pelikaan S 1 FVC 1
25 mrt 15:00 ONS Sneek 1 FVC 1
4 feb 17:00 FVC 1 Drachtster Boys 1
24 mrt 21:00 Drachtster Boys 1 (zaal) FVC 1 (zaal)
15 mrt 19:00 FVC 1 (zaal) zvv Grijpskerk 1 (zaal)
17 feb 20:30 Avanti 1 (zaal) FVC 1 (zaal)
1 mrt 19:00 FVC 1 (zaal) Futsal Dragten 3 (zaal)
10 mrt 19:40 zvv Urk 2 (zaal) FVC 1 (zaal)
8 mrt 22:00 FVC 2 (zaal) Steenwijker Boys 1 (zaal)
1 mrt 20:00 Futsal Buitenpost/ The Point 1 (zaal) FVC 2 (zaal)
15 feb 21:00 FVC 2 (zaal) zvv Urk 3 (zaal)
8 feb 20:00 FVC 2 (zaal) Avanti 2 (zaal)
22 mrt 21:00 FVC 2 (zaal) vv Sneek Wit Zwart 1 (zaal)
12 mrt 12:00 Blauwhuis 2 (zon) FVC 2 (zon)
19 mrt 10:30 FVC 2 (zon) Oosterlittens 3 (zon)
19 feb 10:30 FVC 2 (zon) fc Harlingen 4 (zon)
26 mrt 10:30 FVC 2 (zon) Friesland 3 (zon)
5 feb 10:30 FVC 2 (zon) MKV'29 4 (zon)
15 mrt 21:30 Futsal Dragten 4 (zaal) FVC 2 (zaal)
12 feb 12:00 fc Harlingen 3 (zon) FVC 2 (zon)
22 feb 21:00 FVC 2 (zaal) Steenwijker Boys 1 (zaal)
1 feb 19:55 FVC 2 (zaal) Avanti 3 (zaal)
25 feb 17:00 FC Lewenborg 2 (zon) FVC 2
25 mrt 14:30 V.V. Heeg 2 FVC 2
4 feb 14:30 FVC 2 VVI 2
11 feb 14:30 FVC 2 FC Burgum 3
18 mrt 14:30 VVI 2 FVC 2
4 mrt 13:30 Rijperkerk 2 FVC 2
11 mrt 15:15 FVC 2 SC Franeker 2
4 feb 13:00 VC Trynwalden 4 FVC 3
25 mrt 14:45 FVC 3 Leeuwarder Zwaluwen 8
11 feb 12:15 FVC 3 Foarut 3
11 mrt 13:00 FVC 3 Blauw Wit '34 7
18 mrt 14:30 Wykels Hallum 4 FVC 3
18 feb 14:30 SC Bolsward 5 FVC 3
3 feb 22:00 Futsal Frisia 7 (zaal) FVC 3 (zaal)
7 feb 22:00 FVC 3 (zaal) Blauw Wit '34 3 (zaal)
17 feb 21:00 Futsal Frisia 6 (zaal) FVC 3 (zaal)
15 mrt 22:00 FVC 3 (zaal) Blauw Wit '34 8 (zaal)
8 mrt 19:30 Friesland 3 (zaal) FVC 3 (zaal)
22 mrt 19:30 Friesland 2 (zaal) FVC 3 (zaal)
1 mrt 21:00 FVC 3 (zaal) TOSS 1 (zaal)
22 feb 20:00 FVC 3 (zaal) FVC 4 (zaal)
15 feb 21:30 TOSS 1 (zaal) FVC 4 (zaal)
15 mrt 20:30 FVC 4 (zaal) Friesland 2 (zaal)
22 mrt 21:30 Leeuwarder Zwaluwen 3 (zaal) FVC 4 (zaal)
9 mrt 19:00 Blauw Wit '34 8 (zaal) FVC 4 (zaal)
7 feb 21:00 FVC 4 (zaal) Futsal Frisia 6 (zaal)
25 mrt 15:00 Leovardia 6 FVC 4
18 mrt 14:30 FVC 4 VC Trynwalden 4
11 feb 14:30 Wykels Hallum 4 FVC 4
4 mrt 13:30 Foarut 3 FVC 4
25 feb 14:30 Blauw Wit '34 8 FVC 4
18 feb 15:00 FVC 4 Leeuwarder Zwaluwen 7
4 feb 17:00 FVC 4 Blauw Wit '34 8
11 mrt 14:30 Leeuwarder Zwaluwen 8 FVC 4
1 feb 19:30 Friesland 2 (zaal) FVC 4 (zaal)
22 mrt 22:00 FVC 5 (zaal) Futsal Frisia 4 (zaal)
2 mrt 21:00 FVC 5 (zaal) De Herauten 6 (zaal)
8 feb 21:00 FVC 5 (zaal) VC Trynwalden zaal 1 (zaal)
8 mrt 21:30 VC Trynwalden zaal 2 (zaal) FVC 5 (zaal)
18 mrt 10:40 SJO DFC JO7-2 Blauwhuis JO7-1
8 feb 20:00 O21 Broekster Boys O21
4 feb 14:45 FVC JO19-2 ST Veenwouden/Zwaagwesteinde JO19-1
18 feb 15:00 FVC JO19-2 SJO DFC JO19-1
25 mrt 14:45 FVC JO19-2 Nicator JO19-1
11 mrt 9:00 VCR JO19-1d FVC JO19-2
18 mrt 14:00 Geel Wit JO19-1 FVC JO19-2
11 feb 14:00 fc Harlingen JO19-1 FVC JO19-2
4 feb 12:30 FVC JO17-1 MKV'29 JO17-1
18 feb 13:00 FVC JO17-1 Leeuwarder Zwaluwen JO17-1D
11 feb 9:30 SC Franeker JO17-1d FVC JO17-1
18 mrt 12:00 FVC JO17-1 FC Wolvega JO17-1
25 mrt 12:30 FVC JO17-1 Workum JO17-1
11 mrt 10:30 LSC 1890 JO17-1 FVC JO17-1
4 feb 13:00 FVC JO17-2 SJO Broekster Walden JO17-2
25 mrt 12:30 FVC JO17-2 FC Burgum JO17-3
11 mrt 12:30 S.C. Stiens JO17-2 FVC JO17-2
11 feb 14:15 Blauw Wit '34 JO17-4 FVC JO17-2
18 mrt 11:45 LAC Frisia 1883 JO17-4 FVC JO17-2
18 feb 13:00 FVC JO17-2 DTD JO17-1JM
11 feb 11:40 Blauw Wit '34 JO15-2 FVC JO15-1
18 mrt 9:00 Zwaagwesteinde JO15-2 FVC JO15-1
4 feb 10:45 FVC JO15-1 Hardegarijp JO15-2
25 mrt 10:30 FVC JO15-1 Ropta Boys JO15-1
18 feb 9:00 FVC JO15-1 Leovardia JO15-1
11 mrt 10:45 VCR JO15-2 FVC JO15-1
18 mrt 10:15 VIOD JO14-1JM FVC JO14-1
4 mrt 10:45 Tzum JO14-1 FVC JO14-1
4 feb 8:30 Be Quick D JO14-1 FVC JO14-1
11 feb 10:30 FVC JO14-1 S.C. Stiens JO14-1
11 mrt 10:30 FVC JO14-1 Wykels Hallum JO14-1JM
25 mrt 10:30 FVC JO14-1 SJO RSC JO14-1JM
4 feb 10:30 CVVO JO13-1 FVC JO13-1
11 feb 9:00 FVC JO13-1 S.C. Stiens JO13-1
25 mrt 9:30 Scharnegoutum'70 JO13-1 FVC JO13-1
11 mrt 9:00 FVC JO13-1 V.V. Heerenveen JO13-2
18 feb 9:00 SC Joure JO13-2 FVC JO13-1
18 mrt 10:00 FVC JO13-1 Workum JO13-1
11 feb 11:45 FVC JO12-1 Flevo Boys JO12-1
18 feb 9:00 FC Meppel JO12-2 FVC JO12-1
18 mrt 11:30 GAVC JO12-1 FVC JO12-1
4 feb 10:30 d'Olde Veste '54 JO12-1JM FVC JO12-1
11 mrt 11:30 FVC JO12-1 Heerenveense Boys JO12-1JM
11 mrt 10:00 SJO AVC/Tzummarum JO12-1JM FVC JO12-2
18 feb 11:30 FVC JO12-2 SJO Arum/Stormvogels '64 JO12-1
18 mrt 12:45 FVC JO12-2 Blauw Wit '34 JO12-6
4 feb 11:30 FVC JO12-2 LAC Frisia 1883 JO12-4
11 feb 9:00 Oosterlittens JO12-1 FVC JO12-2
4 feb 11:30 FVC JO12-3 Blauw Wit '34 JO12-2
18 mrt 9:30 Wardy JO12-1 FVC JO12-3
11 mrt 8:45 LAC Frisia 1883 JO12-3 FVC JO12-3
11 feb 9:00 ST CVO/Ouwe Syl JO12-1JM FVC JO12-3
18 feb 11:30 FVC JO12-3 S.C. Stiens JO12-1
18 feb 9:30 ONB JO11-1 FVC JO11-1
11 mrt 11:30 FVC JO11-1 Drachten JO11-1
18 mrt 9:00 SJO Broekster Walden JO11-1 FVC JO11-1
11 feb 11:45 FVC JO11-1 Zwaagwesteinde JO11-1
4 feb 9:00 VEV'67 JO11-2 FVC JO11-1
11 feb 10:55 SJO Warga WWS JO11-1 FVC JO11-2
11 mrt 10:00 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 FVC JO11-2
18 feb 10:00 FVC JO11-2 VC Trynwalden JO11-1
4 feb 10:00 FVC JO11-2 LAC Frisia 1883 JO11-5
18 mrt 11:15 FVC JO11-2 Blauw Wit '34 JO11-5
18 mrt 11:15 FVC JO11-3 Zeerobben JO11-2
11 mrt 10:00 FVC JO11-3 Beetgum JO11-1
4 feb 8:45 LAC Frisia 1883 JO11-4JM FVC JO11-3
11 feb 10:15 FVC JO11-3 St.Annaparochie JO11-2
18 feb 10:00 ST Ouwe Syl/CVO JO11-1 FVC JO11-3
4 feb 10:00 FVC JO10-1 Blauw Wit '34 JO10-1
18 feb 10:00 FVC JO10-1 LAC Frisia 1883 JO10-1
11 feb 10:30 FC Burgum JO10-1 FVC JO10-1
18 mrt 10:00 FVC JO10-1 SJO Feanstars JO10-1
11 mrt 9:00 S.V. Oosterwolde JO10-1 FVC JO10-1
18 mrt 9:00 Irnsum MO10-1 FVC JO10-2
11 mrt 10:00 FVC JO10-2 SJO Warga WWS JO10-1
25 feb 10:00 GAVC JO10-1 FVC JO10-2
4 feb 10:00 FVC JO10-2 Leeuwarder Zwaluwen JO10-2
18 feb 10:00 FVC JO10-2 Blauw Wit '34 JO10-6
4 feb 10:45 MKV'29 JO10-2 FVC JO10-3
18 mrt 10:00 FVC JO10-3 Marrum JO10-2
11 feb 10:15 FVC JO10-3 Blauw Wit '34 JO10-4
18 feb 9:00 Leeuwarder Zwaluwen JO10-3 FVC JO10-3
11 mrt 9:00 Noordbergum JO10-2 FVC JO10-3
11 feb 11:15 LAC Frisia 1883 JO9-1 FVC JO9-1
18 mrt 9:00 Leovardia JO9-1 FVC JO9-1
18 feb 9:00 FVC JO9-1 Zeerobben JO9-1
11 mrt 8:30 Blauw Wit '34 JO9-1 FVC JO9-1
11 mrt 10:00 LAC Frisia 1883 JO9-2 FVC JO9-2
11 feb 10:30 S.C. Stiens JO9-2 FVC JO9-2
18 feb 9:00 FVC JO9-2 Blauw Wit '34 JO9-3
4 feb 9:00 FVC JO9-2 Hardegarijp JO9-1
18 mrt 9:00 FVC JO9-2 Zwaagwesteinde JO9-1
11 mrt 9:00 FVC JO9-3 S.F. Deinum JO9-1
18 feb 10:15 Oosterlittens JO9-2 FVC JO9-3
11 feb 9:00 FVC JO9-3 Leovardia JO9-2
4 feb 9:00 FVC JO9-3 SC Franeker JO9-1
18 mrt 8:45 Minnertsga JO9-1JM FVC JO9-3
18 feb 8:30 Blauw Wit '34 JO9-10 FVC JO9-4
11 feb 9:00 FVC JO9-4 FC Burgum JO9-4
18 mrt 9:00 FVC JO9-4 Leovardia JO9-4
4 feb 9:00 FVC JO9-4 S.C. Stiens JO9-4
11 mrt 10:00 FVC JO9-4 LAC Frisia 1883 JO9-3
18 mrt 9:00 FVC JO8-1 vv Sneek Wit Zwart JO8-1
11 mrt 10:30 Makkum JO8-1 FVC JO8-1
4 feb 9:00 ONS Sneek JO8-1 FVC JO8-1
11 feb 9:00 Oeverzwaluwen JO8-1 FVC JO8-1
18 feb 9:00 FVC JO8-1 SDS JO8-2
11 feb 9:00 FVC JO8-2 Leovardia JO8-2
18 mrt 9:00 Wykels Hallum JO8-1 FVC JO8-2
4 feb 10:00 LAC Frisia 1883 JO8-3 FVC JO8-2
18 feb 8:45 SC Berlikum JO8-1 FVC JO8-2
11 mrt 9:00 FVC JO8-2 Blauw Wit '34 JO8-1
11 feb 9:00 FVC JO8-3 LAC Frisia 1883 JO8-1
18 feb 10:00 Workum JO8-2 FVC JO8-3
18 mrt 10:35 Zeerobben JO8-1 FVC JO8-3
11 mrt 9:00 FVC JO8-3 MKV'29 JO8-1
4 feb 8:30 GAVC JO8-1JM FVC JO8-3
11 feb 9:20 FVC JO7-1 SJO AVC/Tzummarum JO7-1JM
11 feb 9:00 vv Nijland JO7-1JM FVC JO7-1
4 feb 9:40 FVC JO7-1 S.C. Stiens JO7-1
18 feb 9:00 vv Nijland JO7-1JM FVC JO7-1
18 mrt 9:00 FVC JO7-1 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-2
18 mrt 9:40 FVC JO7-1 Leeuwarder Zwaluwen JO7-1
11 mrt 9:20 Leeuwarder Zwaluwen JO7-1 FVC JO7-1
18 feb 9:20 FVC JO7-1 SJO AVC/Tzummarum JO7-1JM
11 mrt 9:40 FVC JO7-1 S.C. Stiens JO7-1
11 feb 9:40 S.C. Stiens JO7-1 FVC JO7-1
4 feb 9:00 FVC JO7-1 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-2
18 feb 9:40 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-2 FVC JO7-1
11 mrt 9:00 FVC JO7-1 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-2
11 feb 9:40 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-2 FVC JO7-2
11 mrt 9:00 SJO AVC/Tzummarum JO7-1JM FVC JO7-2
18 feb 9:20 Leeuwarder Zwaluwen JO7-1 FVC JO7-2
4 feb 9:20 FVC JO7-2 FVC JO7-1
11 mrt 9:20 vv Nijland JO7-1JM FVC JO7-2
11 feb 9:00 SJO DFC JO7-1 FVC JO7-2
18 mrt 9:00 Leeuwarder Zwaluwen JO7-1 FVC JO7-2
18 feb 9:00 S.C. Stiens JO7-1 FVC JO7-2
18 mrt 9:40 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-2 FVC JO7-2
4 feb 9:40 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-2 FVC JO7-2
18 feb 9:40 FVC JO7-2 SJO DFC JO7-1
11 mrt 9:40 FVC JO7-2 SJO DFC JO7-1
11 feb 9:20 FVC JO7-2 Leeuwarder Zwaluwen JO7-1
4 feb 9:00 S.C. Stiens JO7-1 FVC JO7-2
18 mrt 9:20 FVC JO7-2 FVC JO7-1
18 mrt 10:20 Blauwhuis JO7-1 FVC JO7-3
18 feb 10:20 FVC JO7-3 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-1
18 mrt 10:40 FVC JO7-3 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-1
18 feb 10:00 Tzum JO7-1 FVC JO7-3
11 mrt 10:00 Blauwhuis JO7-1 FVC JO7-3
11 feb 10:55 Tzum JO7-1 FVC JO7-3
18 mrt 10:00 SJO DFC JO7-2 FVC JO7-3
11 feb 10:15 FVC JO7-3 SC Franeker JO7-3
4 feb 9:20 Blauwhuis JO7-1 FVC JO7-3
11 mrt 10:40 SC Franeker JO7-3 FVC JO7-3
4 feb 9:00 SJO DFC JO7-2 FVC JO7-3
4 feb 9:40 FVC JO7-3 Tzum JO7-1
18 feb 10:40 SC Franeker JO7-3 FVC JO7-3
11 mrt 10:20 FVC JO7-3 SJO DFC JO7-2
11 feb 10:35 FVC JO7-3 Leovardia JO7-1JM
19 mrt 9:00 Keeperschool Boscolo Keeperschool Boscolo
26 mrt 9:00 Keeperschool Boscolo Keeperschool Boscolo
5 feb 9:00 Keeperschool Boscolo Keeperschool Boscolo
12 mrt 9:00 Keeperschool Boscolo Keeperschool Boscolo
11 feb 10:15 Tzum JO7-1 Leovardia JO7-1JM
4 feb 9:00 FVC MO13-1 SJO Warga WWS MO13-1
25 mrt 9:00 FVC MO13-1 SJO Feanstars MO13-1
11 feb 10:40 ONT MO13-1 (9-tal) FVC MO13-1
18 mrt 10:00 SJO Warga WWS MO13-1 FVC MO13-1
11 mrt 11:45 Blauw Wit '34 MO13-2 FVC MO13-1
18 feb 11:15 FVC MO13-1 SJO RSC MO13-1 (9-tal)
1 feb 20:00 JO19-2 Olde Veste JO19-2
11 feb 10:55 Leovardia JO7-1JM SC Franeker JO7-3
18 mrt 10:00 Blauwhuis JO7-1 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-1
18 mrt 10:20 SJO Arum/Stormvogels '64 JO7-1 SJO DFC JO7-2
11 feb 10:35 SC Franeker JO7-3 Tzum JO7-1
21 mrt 20:00 FVC O21 Zeerobben O21
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!