Wedstrijden

Plattegrond voetbalvelden Sportpark Wiarda
Klik op de afbeelding hieronder voor een grotere versie

Plattegrond voetbalvelden Wiarda
Datum Tijd Thuis Uit Info
11 dec 13:45 FVC 2 Minnertsga 3
12 dec 11:00 FVC 2 (zon) LSC 1890 4 (zon)
12 dec 11:00 VC Trynwalden 2 (zon) FVC 3 (zon)
19 dec 12:00 DTD 3 (zon) FVC 3 (zon)
21 dec 20:00 FVC JO21 Broekster Boys JO21
21 dec 20:00 FVC JO21 Broekster Boys JO21
18 dec 11:15 FVC JO17-1 Leeuwarder Zwaluwen JO17-1
11 dec 11:45 FVC JO17-1 Be Quick D JO17-3
11 dec 10:45 Wykels Hallum JO17-1JM FVC JO17-2
18 dec 12:45 LAC Frisia 1883 JO17-3 FVC JO17-2
16 dec 18:00 Veendam 1894 JO14-1 FVC JO14-1
11 dec 10:00 FVC JO14-1 SJO Feanstars JO14-1
11 dec 11:15 SJO Arum/Stormvogels '64 JO14-1 FVC JO14-2
18 dec 9:30 FVC JO13-1 Ternaard JO13-1
11 dec 9:00 VCR JO13-1JM FVC JO13-1
18 dec 15:15 FVC JO13-1 (zaal) Hardegarijp JO13-1 (zaal)
18 dec 14:25 Hardegarijp JO13-1 (zaal) FVC JO13-1 (zaal)
18 dec 14:50 FVC JO13-1 (zaal) MKV'29 JO13-1 (zaal)
11 dec 9:00 Scharnegoutum'70 JO12-1 FVC JO12-1
11 dec 8:30 Blauw Wit '34 JO11-1 FVC JO11-1
18 dec 11:20 SC Franeker JO11-1 (zaal) FVC JO11-1 (zaal)
18 dec 11:40 FVC JO11-1 (zaal) LAC Frisia 1883 JO11-1 (zaal)
11 dec 10:45 FVC JO11-2 Nicator JO11-2JM
18 dec 12:40 GAVC JO11-2 (zaal) FVC JO11-2 (zaal)
18 dec 13:00 FVC JO11-2 (zaal) S.C. Stiens JO11-1 (zaal)
18 dec 13:20 FVC JO11-2 (zaal) GAVC JO11-2 (zaal)
11 dec 12:30 SJO DFC JO11-1 FVC JO11-3
11 dec 8:45 FVC JO10-1 St.Annaparochie JO10-1
18 dec 11:20 LAC Frisia 1883 JO10-1 (zaal) FVC JO10-1 (zaal)
18 dec 11:40 FVC JO10-1 (zaal) Hardegarijp JO10-1 (zaal)
11 dec 8:45 LAC Frisia 1883 JO10-3 FVC JO10-2
18 dec 9:00 S.F. Deinum JO10-1 FVC JO10-3
11 dec 8:45 FVC JO10-3 GAVC JO10-2
18 dec 11:20 LAC Frisia 1883 JO10-5 (zaal) FVC JO10-3 (zaal)
18 dec 11:40 FVC JO10-3 (zaal) LAC Frisia 1883 JO10-6 (zaal)
11 dec 8:45 FVC JO9-1 Leovardia JO9-1
11 dec 8:45 Leovardia JO9-2 FVC JO9-2
11 dec 9:40 FVC JO8-1 ONS Sneek JO8-1
11 dec 8:30 Blauw Wit '34 JO8-3 FVC JO8-2
11 dec 8:45 FVC JO8-3 Oosterlittens JO8-3
18 dec 9:15 MKV'29 JO8-1 (zaal) FVC JO8-3 (zaal)
18 dec 9:30 FVC JO8-3 (zaal) S.C. Stiens JO8-1 (zaal)
11 dec 10:00 SJO DFC JO8-2 FVC JO8-4
11 dec 10:10 FVC JO7-1 S.C. Stiens JO7-1
11 dec 10:00 SC Kootstertille JO7-2 FVC JO7-1
11 dec 10:20 SJO Feanstars JO7-1 FVC JO7-1
11 dec 10:00 MKV'29 JO7-1 FVC JO7-2
11 dec 10:10 Wykels Hallum JO7-1 FVC JO7-2
11 dec 10:20 FVC JO7-2 SJO DFC JO7-1
11 dec 10:00 FVC JO7-3 Leeuwarder Zwaluwen JO7-1
11 dec 10:20 FVC JO7-3 V.V. Heerenveen JO7-5
11 dec 10:10 Nicator JO7-1JM FVC JO7-3
11 dec 10:10 SJO DFC JO7-1 MKV'29 JO7-1
11 dec 10:00 Wykels Hallum JO7-1 SJO DFC JO7-1
19 dec 9:00 Wintertraining Boscolo Wintertraining Boscolo
11 dec 10:20 MKV'29 JO7-1 Wykels Hallum JO7-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!